الرایه: استراماچونی نزدیک ترین گزینه به نیمکت الغرافه

به گزارش وبلاگ فوتوسل، روزنامه الرایه قطر در گزارشی به آنالیز شرایط نیمکت مربیگری 12 تیم حاضر در لیگ ستارگان قطر پردخت.

الرایه: استراماچونی نزدیک ترین گزینه به نیمکت الغرافه

به گزارش وبلاگ فوتوسل، براساس گزارش روزنامه الرایه قطر، در فصل تازه لیگ ستارگان قطر شش سرمربی در صندلی خودشان حفظ شدند و شش سرمربی تازه حضور در این رقابت ها را تجربه خواهند کرد.

سامی الطرابلسی سرمربی تونستی السیلیه با ثبات ترین مربی حاضر در لیگ قطر است که برای نهمین سال پیاپی در این سمت حضور دارد. ژاوی هرناندس برای سومین فصل پیاپی به اسم سرمربی السد کار خودش را دنبال می نماید و مارکس لوپس اسپانیایی برای سومین سال راهنمایی الوکره را بر عهده دارد.

قرارداد نیبوشا سرمربی صرب باشگاه الاهلی یک فصل دیگر تمدید شده، لوران بلان سرمربی الریان که شجاع خلیل زاده را در اختیار دارد هم به کار خودش در این تیم ادامه می دهد و وینفرد شفر سرمربی آلمانی الخور که توانست این تیم را در لیگ ستارگان حفظ کند هم روی نیمکت این تیم ابقا شد.

بین 6 تیمی که با مربیان تازه وارد رقابت ها خواهند شد نام الدحیل دیده می گردد که بعد از برکناری صبری لاموشی هنوز جانشین این مربی را انتخاب ننموده است. الدحیل که در این فصل علی کریمی را در اختیار داشت بدترین عملکرد خودش از سال 2010 تا به امروز را به ثبت رساند.

باشگاه قطر با حضور بشار رسن عراقی، یونس علی مربی قطری را برکنار نموده و به جای او زی ریکاردوی برزیلی را به خدمت گرفته است. الغرافه هم با یوکانوویچ صرب قطع همکاری نموده و نزدیک ترین گزینه به نیمکت این تیم استراماچونی ایتالیایی است.

ام صلال که روزبه چشمی را در این فصل در اختیار داشته عزیز بن عسکر مراکشی را برکنار کرد و سرجیو فاریاس برزیلی را به خدمت گرفت و الشمال که از لیگ دسته دوم به لیگ ستارگان صعود کرد با هشام غزوانی مراکشی وارد فصل تازه این رقابت ها می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "الرایه: استراماچونی نزدیک ترین گزینه به نیمکت الغرافه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الرایه: استراماچونی نزدیک ترین گزینه به نیمکت الغرافه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید