استارت فرنگی کاران جوان در گروی چراغ سبز فدراسیون کشتی

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران یکی از تیم های پیروز در رقابتهای دنیای این رده محسوب می گردد. تیمی که با سرمربیگری حمید باوفا و کادر جوان توانست در رقابتهای دنیای 2017 فنلاند و 2018 اسلواکی بر سکوی قهرمانی دنیا تکیه زند و در رقابتهای دنیای 2019 استونی هم به عنوان نایب قهرمانی دنیا دست یابد.

استارت فرنگی کاران جوان در گروی چراغ سبز فدراسیون کشتی

حال با توجه به نتایج درخشان این تیم طی سالهای اخیر که با کوشش و نظم و برنامه خاصی بدست آمده انتظار می رود، روند رو به رشد خود را همچنان حفظ کند. البته این تیم فعلا با توجه به برنامه های پیش رو فعالیت خاصی ندارد و کادر فنی این تیم برای استارت جوانان در انتظار روشن شدن تکلیف شان از سوی فدراسیون کشتی هستند.

به همین دلیل مهدی شربیانی سرپرست تیم کشتی فرنگی جوانان به خبرنگاران گفت: فعلا تا بعد از رقابتهای قهرمانی کشور که دیماه برگزار خواهد شد، برنامه خاصی نداریم ولی بهتر است تکلیف کادر فنی و برنامه های این تیم هر چه سریعتر روشن گردد. البته تمام این مسایل بستگی به نظر فدراسیون دارد که تمایل داشته باشد با چه افرادی همکاری کند و چه زمان استارت تیم جوانان را بزند.

وی اضافه نمود: ما با تکیه بر سالها حضور در این تیم که با نتایج درخشانی هم همراه بود، برنامه های مدون خودمان را آماده نموده ایم و هرگاه فدراسیون کشتی تمایل به استارت کارها توسط ما را داشت می توانیم این برنامه ها را برای اجرایی شدن به فدراسیون کشتی تقدیم کنیم.

شربیانی در خاتمه گفت: بهتر است تا قبل از برگزاری رقابتهای قهرمانی کشور نیز یک اردوی هماهنگی برای جوانان فرنگی کار برگزار گردد و بعد از رقابتهای قهرمانی کشور هم استارت کار بطور جدی زده گردد، چرا که زمان از هر چیز دیگری برای این تیم مهمتر است. در نتیجه نباید کاری کنیم که به راحتی زمان تجهیز و آماده سازی این تیم هدر رود و با اقدام دیرهنگام باعث فشردگی و محدودیت برنامه ها شویم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استارت فرنگی کاران جوان در گروی چراغ سبز فدراسیون کشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استارت فرنگی کاران جوان در گروی چراغ سبز فدراسیون کشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید